Členové zastupitelstva

Ing. Jaroslava Martanová

Ing. Jaroslava Martanová
starostka
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
56 let

E-mail: Jaroslava.Martanova@mesto.vimperk.cz

Mgr. Zdeněk Kuncl

Mgr. Zdeněk Kuncl
místostarosta
VIMPERÁCI 2018 S PODPOROU KDU-ČSL
33 let

E-mail: Zdenek.Kuncl@mesto.vimperk.cz

Ing. Bohumil Petrášek

Ing. Bohumil Petrášek
radní
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
67 let

E-mail: Bohumil.Petrasek@mesto.vimperk.cz

prázdné foto

JUDr. Tomáš Samek
radní
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
41 let

E-mail: Tomas.Samek@mesto.vimperk.cz

Ing. Petr Samek

Ing. Petr Samek
radní
NEVIHNUTÍ
37 let

E-mail: Petr.Samek@mesto.vimperk.cz

prázdné foto 

Jiří Formánek
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
45 let

E-mail: Jiri.Formanek@mesto.vimperk.cz

Karel Beránek

Karel Beránek
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
56 let

E-mail: Karel.Beranek@mesto.vimperk.cz

 prázdné foto

Ing. Karel Hudeček
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
49 let

E-mail: Karel.Hudecek@mesto.vimperk.cz

Stanislav Hlava

Stanislav Hlava
VIMPERÁCI 2018 S PODPOROU KDU-ČSL
56 let

E-mail: Stanislav.Hlava@mesto.vimperk.cz

 prázdné foto  

Martin Vališ,DiS.
VIMPERÁCI 2018 S PODPOROU KDU-ČSL
34 let

E-mail: Martin.Valis@mesto.vimperk.cz

prázdné foto

Jan Hanžl
NEVIHNUTÍ
48 let

E-mail: Jan.Hanzl@mesto.vimperk.cz

Mgr. Dagmar Rückerová

Mgr. Dagmar Rückerová
ODS
61 let

E-mail: Dagmar.Ruckerova@mesto.vimperk.cz

Ing. Jiří Cais

Ing. Jiří Cais
zastupitel
ODS
42 let

E-mail: Jiri.Cais@mesto.vimperk.cz

Zdeněk Kutil

Zdeněk Kutil
"JIHOČEŠI 2012"
48 let

E-mail: Zdenek.Kutil@mesto.vimperk.cz

prázdné foto  

Mgr. Jana Doležalová
"JIHOČEŠI 2012"
54 let

E-mail: Jana.Dolezalova@mesto.vimperk.cz

Lukáš Sýs

Lukáš Sýs
ANO 2011
35 let

E-mail: Lukas.Sys@mesto.vimperk.cz

MVDR. Šárka Janásková

MVDR. Šárka Janásková
Město lidem
44 let

E-mail: Sarka.Janaskova@mesto.vimperk.cz


Uvedený věk je platný v době konání komunálních voleb v roce 2018.

Aktuality

10.5.2019

Město Vimperk vypisuje výběrové řízení na městského architekta

Přihlášku s povinnými přílohami doručte do 10. 5. 2019 osobně na podatelnu Městského úřadu Vimperk, Steinbrenerova 6, Vimperk nebo poštou. Uzavřenou obálku označte heslem "Výběr - městský architekt"

1.5.2019

Město Vimperk vyhlašuje výběrové řízení na místo úředníka – referent odboru životního prostředí

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 24.5.2019 do 14.00 hod., na adresu: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6, 385 17 Vimperk. Uzavřenou obálku označte heslem: „NEOTVÍRAT, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – REFERENT OŽP“.

12.4.2019

Informace ke spolkům a bývalým občanským sdružením

Jste členem spolku (občanského sdružení), členem jeho orgánu nebo je ve Vašem okolí fungující spolek? Spolkům stanoví občanský zákoník od roku 2014 určité povinnosti, které je třeba splnit.

12.4.2019

Nová vývěsní skříňka na sídlišti

Tento týden byla instalována nová vývěsní skříňka MěÚ Vimperk na sídlišti u prodejny Detva. Tato nahradila původní dřevěnou skříňku a obyvatelé sídliště zde najdou opět tradiční informace města Vimperk např. (pozvánky na zasedání zastupitelstva, nabídku volných bytů a nemovitostí a další sdělení).

10.4.2019

Mezinárodní vojenské cvičení DARKBLADE 2019

Na základě usnesení vlády České republiky číslo 817 ze dne 3. prosince 2018 se ve dnech od 9. května do 3. června 2019 uskuteční na území ČR mezinárodní vojenské cvičení DARKBLADE 2019.

5.4.2019

Dotazník – Pomozte nám zlepšit stránky města Vimperk a vyhrajte jednu z cen

Vzhledem k tomu, že dnešní elektronická doba je velice rychlá, a to, co nám nyní připadá aktuální, může být během pár dní zastaralé, rozhodli jsme se pro inovaci webových stránek města Vimperk.

3.4.2019

Křižovatka Fišerka se dočká zásadních změn

dne 8.4. bude předáním staveniště zahájena klíčová stavba letošního roku v našem městě a to přestavba současné průsečné křižovatky na silnici II/145 s ulicí 1. máje včetně přilehlých ulic v severní části města Vimperk na okružní křižovatku.

20.8.2018

Zubní pohotovost

1.1.2018

Informace o přerušení dodávky elektřiny

archív

Akce ve Vimperku