Členové zastupitelstva

Ing. Jaroslava Martanová

Ing. Jaroslava Martanová
starostka
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
56 let

E-mail: Jaroslava.Martanova@mesto.vimperk.cz

Mgr. Zdeněk Kuncl

Mgr. Zdeněk Kuncl
místostarosta
VIMPERÁCI 2018 S PODPOROU KDU-ČSL
33 let

E-mail: Zdenek.Kuncl@mesto.vimperk.cz

Ing. Bohumil Petrášek

Ing. Bohumil Petrášek
radní
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
67 let

E-mail: Bohumil.Petrasek@mesto.vimperk.cz

prázdné foto

JUDr. Tomáš Samek
radní
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
41 let

E-mail: Tomas.Samek@mesto.vimperk.cz

Ing. Petr Samek

Ing. Petr Samek
radní
NEVIHNUTÍ
37 let

E-mail: Petr.Samek@mesto.vimperk.cz

prázdné foto 

Jiří Formánek
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
45 let

E-mail: Jiri.Formanek@mesto.vimperk.cz

Karel Beránek

Karel Beránek
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
56 let

E-mail: Karel.Beranek@mesto.vimperk.cz

 prázdné foto

Ing. Karel Hudeček
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
49 let

E-mail: Karel.Hudecek@mesto.vimperk.cz

Stanislav Hlava

Stanislav Hlava
VIMPERÁCI 2018 S PODPOROU KDU-ČSL
56 let

E-mail: Stanislav.Hlava@mesto.vimperk.cz

 prázdné foto  

Martin Vališ,DiS.
VIMPERÁCI 2018 S PODPOROU KDU-ČSL
34 let

E-mail: Martin.Valis@mesto.vimperk.cz

prázdné foto

Jan Hanžl
NEVIHNUTÍ
48 let

E-mail: Jan.Hanzl@mesto.vimperk.cz

Mgr. Dagmar Rückerová

Mgr. Dagmar Rückerová
ODS
61 let

E-mail: Dagmar.Ruckerova@mesto.vimperk.cz

prázdné foto


zastupitel
ODS
 let

E-mail: @mesto.vimperk.cz

Zdeněk Kutil

Zdeněk Kutil
"JIHOČEŠI 2012"
48 let

E-mail: Zdenek.Kutil@mesto.vimperk.cz

prázdné foto  

Mgr. Jana Doležalová
"JIHOČEŠI 2012"
54 let

E-mail: Jana.Dolezalova@mesto.vimperk.cz

Lukáš Sýs

Lukáš Sýs
ANO 2011
35 let

E-mail: Lukas.Sys@mesto.vimperk.cz

MVDR. Šárka Janásková

MVDR. Šárka Janásková
Město lidem
44 let

E-mail: Sarka.Janaskova@mesto.vimperk.cz


Uvedený věk je platný v době konání komunálních voleb v roce 2018.

Aktuality

23.9.2019

Pozvánka na desáté zasedání Zastupitelstva města Vimperk

Zastupitelstvo města Vimperk se uskuteční v pondělí 23.09.2019 od 15:30 hodin v sále MěKS Vimperk.

17.9.2019

Den seniorů

Město Vimperk - Srdečně zve seniory našeho města a přilehlých osad na posezení při příležitosti DNE SENIORŮ ve čtvrtek 3. října 2019 od 14:00 hodin v sále MěKS Vimperk

16.9.2019

Ztráty a nálezy - Čj.: MUVPK-KS 31305/19-CEV

11.9.2019

Nová přístupová lávka v areálu vimperské organizace ČRS

20.8.2018

Zubní pohotovost

1.1.2018

Informace o přerušení dodávky elektřiny

archív

Akce ve Vimperku