Město Vimperk    Aktuality    2019

Výsledková listina závodu - Básumský pohár 2019

Ski areál Strážný 26.ledna 2019      


Startovní číslo

Příjmení,   jméno

Rok narození

Kategorie

Pohlaví

Adresa bydliště

Čas I

čas II

Penalizace

Celkový

Pořadí

19

Sajfrýd Dominik

2014

1

K

Strakonice

44.00

39,29

 

39,29

1

6

Mach Jaroslav

2013

1

K

Kubova Huť

39.07

40,73

 

40,73

2

18

Sajfrýd Ondřej

2011

2

K

Strakonice

28,17

27,50

 

55,67

1

11

Novotný Lukáš

2011

2

K

Kubova Huť

27,89

28,36

 

56,25

2

10

Novotný Adam

2011

2

K

Kubova Huť

27,94

28,35

 

56,29

3

23

Vokál Filip

2010

2

K

Strážný

32,19

32,22

 

64,41

4

53

Kříž Lukáš

2012

2

K

Strakonice

40,83

40,75

 

81,58

5

51

Mašek Jan

2011

2

K

Volary

44,05

39,69

 

83,74

6

45

Strnad Josef

2012

2

K

Malenice

68,29

47,43

 

115,72

7

37

Nováková Veronika

2010

2

H

Houžná

33,38

34,66

 

68,04

1

5

Štěpányová Julie

2011

2

H

Stožec

35,51

34,75

 

70,26

2

27

Vinczeová Natálie

2010

2

H

Kubova Huť

39,69

37,34

 

77,03

3

38

Nováková Isabela

2012

2

H

Houžná

39,46

38,12

 

77,58

4

55

Petříková Klára

2011

2

H

Volary

40,83

41,44

 

82,27

5

47

Mertlíková Sofie

2010

2

H

Volary

41,85

41,13

 

82,98

6

26

Beranová Anna

2011

2

H

Kubova Huť

44,50

42,99

 

87,49

7

49

Müllerová Barbora

2012

2

H

Strážný

48,51

46,74

 

95,25

8

34

Valíčková Sára

2012

2

H

Volary

55,96

49,06

 

105,02

9

21

Kozlová Ludmila

2007

3

H

Prachatice

28,73

29,47

 

58,20

1

1

Vykydalová Sofie

2009

3

H

Kubova Huť

30,67

30,99

 

61,66

2

35

Zvonařová Ema

2007

3

H

Strážný

33,45

32,93

 

66,38

3

54

Petříková Kateřina

2007

3

H

Volary

34,91

34,11

 

69,02

4

48

Havlová Ester

2008

3

H

Volary

40,59

39,66

 

80,25

5

44

Sušilová Izabela

2009

3

H

Hájná Hora

64,26

55,54

50,00

169,80

6

2

Sochor Petr

2008

3

K

Vodňany

27,17

26,65

 

53,82

1

25

Cabejšek Matěj

2007

3

K

Kvidla

29,49

27,86

 

57,35

2

52

Kříž Luděk

2009

3

K

Strakonice

31,08

31,25

 

62,33

3

46

Čekal Josef

2007

3

K

Volary

32,18

32,62

 

64,80

4

20

Tůma Tadeáš

2009

3

K

Prachatice

36,40

33,41

 

69,81

5

29

Strnad Aleš

2009

3

K

Kubova Huť

38,74

32,94

 

71,68

6

33

Valíček Jakub

2006

4

K

Volary

27,07

26,67

 

53,74

1

4

Pešek Mikuláš

2005

4

K

Netolice

28,46

27,91

 

56,37

2

3

Sochor Aleš

2006

4

K

Vodňany

29,12

28,19

 

57,31

3

50

Mašek Matěj

2006

4

K

Volary

29,84

29,27

 

59,11

4

40

Šulecová Michaela

2004

4

H

Prachatice

27,90

27,52

 

55,42

1

22

Vokálová Gabriela

2006

4

H

Strážný

31,30

31,74

 

63,04

2

Aktuality

23.9.2019

Pozvánka na desáté zasedání Zastupitelstva města Vimperk

Zastupitelstvo města Vimperk se uskuteční v pondělí 23.09.2019 od 15:30 hodin v sále MěKS Vimperk.

11.9.2019

Nová přístupová lávka v areálu vimperské organizace ČRS

13.8.2019

Mezinárodní vojenské cvičení AMPLE STRIKE 2019

Cvičení se uskuteční od 29.8. do 20.9.2019.

20.8.2018

Zubní pohotovost

1.1.2018

Informace o přerušení dodávky elektřiny

archív

Akce ve Vimperku