Komise a výbory

Jednací řád zastupitelstva města a výborů zastupitelstva města

Zápis ze zasedání výboru se po projednání v zastupitelstvu bez osobních údajů a dalších zákonem chráněných údajů s vyjádřením orgánu, popřípadě zaměstnance, jejichž činnost se kontrola týkala, bude zveřejňován na webových stránkách města do 15 pracovních dnů od zasedání zastupitelstva po dobu 6 měsíců.

Bytová komise

Předseda: Ing. Jaroslava Martanová

Členové: Mgr. Václav Jakš; Bc. Daniel Kaifer; Eva Zacharová; Bc. Martina Bělíková; Iveta Preslová

Přehled zasedání bytových komisí

Zápisy ze zasedání bytové komise nejsou vzhledem k velkému obsahu zákonem chráněných údajů zveřejňovány. K jednotlivým bodům zápisu je radou města přijímáno samostatné usnesení (viz zápisy RM).

Dopravní komise

Předseda: Lukáš Sýs

Členové: Petr Květoň; Jaroslav Flachs; Ing. Bohumil Petrášek; Bc. Václav Kalous; Milan Kobera; Petr Nový; Bc. Jan Czerwenka; Mgr. Zdeněk Kuncl

Zápisy: 07.05.20191 [PDF 0,2 MB]; 22.01.2019 [PDF 0,7 MB]; 04.09.2018 [PDF 0,7 MB]; 13.03.2018 [PDF 1,1 MB]

Dozorčí rada Městských lesů, s.r.o.

Předseda:

Členové: Ing. Luděk Velen; Ing. Zdeňka Šartnerová; Ing. Karel Schwamberger

Zápisy:

Dozorčí rada MěSD, s.r.o.

Předseda:

Členové: Martina Malíková; Michal Marek; Ing. David Pfeifer

Zápisy:

Dozorčí rada Městských služeb

Předseda:

Členové: Ing. Josef Kotál; Ing. Martin Paštika, MBA; Jiří Formánek

Zápisy:

Finanční výbor

Předseda: Ing. Bohumil Petrášek

Členové: Ing. Martin Paštika, MBA; Ing. Marie Hrabáková; Libor Kudláč; Jiří Zídek

Zápisy: 17.05.2019 [PDF 39 kB]; 30.11. a 03.12.2018 [PDF 2 MB]; 14.06.2018 [PDF 617 kB]; 09.05.2018 [PDF 468 kB]; 11.01.2018 [PDF 182 kB];

Komise prevence

Předseda: Petr Levík

Členové: Bc. Jan Kurz; Mgr. Lenka Kohoutová; Mgr. Vladislava Lehečková; Mgr. Vladan Pokorný; Ing. Dana Frnochová; Mgr. Martina Slámová; Bc. Romana Trojanská; Petruška Litvanová

Zápisy: 14.02.2019 [PDF 36 kB]; 12.09.2018 [PDF 708 kB]; 11.04.2018 [PDF 713 kB];

Komise pro sociálně-právní ochranu dětí

Předseda: Mgr. Jana Korbelová

Tajemník: Mgr. Světlana Holubová

Členové: Bc. Barbora Švarzbergerová; Mgr. Vladan Pokorný; Milan Kobera; Mgr. Vladislava Lehečková; Bc. Dana Seberová; Bc. Helena Švehlová


Zápisy ze zasedání komise pro sociálně právní ochranu dětí nejsou kvůli závažnosti a přísné neveřejnosti projednávané problematiky zveřejňovány.

Kontrolní výbor

Předseda: Jan Hanžl

Členové: Mgr. Lenka Kohoutová; Jiří Sušila; Hana Sovová; Mgr. Pavel Dvořák

Zápisy kontrolního výboru

Kulturní komise

Předseda: Mgr. Dagmar Rückerová

Členové: Mgr. et Mgr. Adéla Jiříková; František Suchý; Martin Vališ, DiS.

Zápisy: 28.8.2019 [PDF 41 kB]; 11.06.2019 [PDF 47 kB]; 18.03.2019 [PDF 48 kB]; 06.02.2019 [PDF 50 kB]; 20.06.2018 [PDF 44 kB]; 21.03.2018 [PDF 753 kB]; 07.02.2018 [PDF 923 kB]; 11.01.2018 [PDF 1,1 MB]

Osadní výbor Hrabice, Křesánov, Cejsice a Modlenice

Předseda: Radoslav Myslík

Členové: Bc. Martina Bělíková; Zdeňka Krýchová; Pavel Mrázek; Eva Šebestová

Zápisy: 23.6.2019 [PDF 23 kB]; 26.5.2019 [PDF 37 kB]; 28.04.2019 [PDF 22 kB]; 10.02.2019 [PDF 49 kB]; 13.02.2018 [PDF 457 kB];

Osadní výbor Bořanovice

Předseda: Jan Mráz

Členové: Václav Doule; Petr Sakař

Zápisy: 03.05.2019 [PDF 45 kB]; 03.04.2019 [PDF 80 kB];

Osadní výbor Lipka

Předseda: Blanka Kramářová

Členové: Martin Strnad; Ladislav Dvořák ml.

Zápisy:

Osadní výbor U Sloupů

Předseda: Hana Košnarová

Členové: Kateřina Drabešová Šartnerová; Danka Kůsová

Zápisy:

Osadní výbor Boubská

Předseda: Mgr. Jana Doležalová

Členové: Ing. Josef Boška; Anna Prosrová

Zápisy:

Povodňová komise

Předseda: Ing. Jaroslava Martanová

Místopředseda: Ing. Josef Kotál

Členové: Milan Kobera; Jan Novotný; Vladimír Myslík; Bc. Renata Samohejlová; Pavel Filip; Ing. Jan Král; Ing. Michal Janče

Zápisy:

Redakční rada Vimperských novin

Šéfredaktor: Mgr. et Mgr. Adéla Jiříková

Členové: Karel Beránek; Jan Viener; Tomáš Jiřička; Ladislav Marek; Bc. Michala Květoňová

Zápisy redakční rady Vimperských novin

Sportovní komise

Předseda: Ing. Karel Hudeček

Členové: Jiří Lutovský; Jaroslav Uhlík; Pavel Předota; Mgr. Josef Bejček; Ing. Jan Král; Libor Kudláč

Zápisy: 03.06.2019 [PDF 0,3 MB]; 25.03.2019 [PDF 0,8 MB]; 20.09.2018 [PDF 1,7 MB]; 12.06.2018 [PDF 947 kB]; 22.05.2018 [PDF 721 kB]

Výbor pro rozvoj města

Předseda: Ing. Petr Samek

Členové: Mgr. Dagmar Rückerová; Jiří Formánek; Lukáš Sýs; PhDr. Ladislav Čepička; Ing. arch. Karel Harazim; MVDr. Šárka Janásková

Zápisy: 05.04.2019 [PDF 89 kB]; 11.01.2019 [PDF 1 MB]; 26.11.2018 [PDF 0,5 MB]; 03.05.2018 [PDF 1 MB]; 23.03.2018 [PDF 468 kB]; 08.02.2018 [PDF 3,6 MB]

Aktuality

10.10.2019

Podzimní kampaň Ukliďme svět, ukliďme Česko

Město Vimperk připravilo další úklidovou akci 19. října od 9:00, tentokrát na sídlišti Míru.

2.10.2019

Chraňte domov i sebe

Vážení obyvetelé domů, bytů, oslovujeme vás touto cestou proto, že stále evidujeme vysoký počet požárů v domáctnostech.

25.9.2019

Město Vimperk vyhlašuje výběrové řízení na místo úředníka – vedoucí odboru školství, kultury a cestovního ruchu

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 01.11.2019 do 14.00 hod., na adresu: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6, 385 17 Vimperk. Uzavřenou obálku označte heslem: „NEOTVÍRAT, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – VEDOUCÍ ŠK“.

25.9.2019

Město Vimperk vyhlašuje výběrové řízení na místo úředníka – referent odboru školství, kultury a cestovního ruchu

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 01.11.2019 do 14.00 hod., na adresu: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6, 385 17 Vimperk. Uzavřenou obálku označte heslem: „NEOTVÍRAT, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – REFERENT ODBORU ŠK“.

16.9.2019

Ztráty a nálezy - Čj.: MUVPK-KS 31305/19-CEV

20.8.2018

Zubní pohotovost

1.1.2018

Informace o přerušení dodávky elektřiny

archív

Akce ve Vimperku