Komise a výbory

Jednací řád zastupitelstva města a výborů zastupitelstva města

Zápis ze zasedání výboru se po projednání v zastupitelstvu bez osobních údajů a dalších zákonem chráněných údajů s vyjádřením orgánu, popřípadě zaměstnance, jejichž činnost se kontrola týkala, bude zveřejňován na webových stránkách města do 15 pracovních dnů od zasedání zastupitelstva po dobu 6 měsíců.

Bytová komise

Předseda: Ing. Jaroslava Martanová

Členové: Mgr. Václav Jakš, Bc. Daniel Kaifer, Eva Zacharová, Bc. Martina Bělíková, Iveta Preslová

Zápisy ze zasedání bytové komise nejsou vzhledem k velkému obsahu zákonem chráněných údajů zveřejňovány. K jednotlivým bodům zápisu je radou města přijímáno samostatné usnesení (viz zápisy RM).

Dopravní komise

Předseda: Lukáš Sýs

Členové: Petr Květoň; Jaroslav Flachs; Ing. Bohumil Petrášek; Bc. Václav Kalous; Milan Kobera; Petr Nový; Bc. Jan Czerwenka; Mgr. Zdeněk Kuncl

Zápisy: 7.5.2019 [PDF 0,2 MB]; 22.1.2019 [PDF 0,7 MB]; 04.09.2018 [PDF 0,7 MB]; 13.03.2018 [PDF 1,1 MB]

Dozorčí rada Městských lesů, s.r.o.

Předseda:

Členové: Ing. Luděk Velen; Ing. Zdeňka Šartnerová; Ing. Karel Schwamberger

Zápisy:

Dozorčí rada MěSD, s.r.o.

Předseda:

Členové: Martina Malíková; Michal Marek; Ing. David Pfeifer

Zápisy:

Dozorčí rada Městských služeb

Předseda:

Členové: Ing. Josef Kotál; Ing. Martin Paštika; Jiří Formánek

Zápisy:

Finanční výbor

Předseda: Ing. Bohumil Petrášek

Členové: Ing. Martin Paštika, Ing. Marie Hrabáková, Libor Kudláč, Jiří Zídek

Zápisy:  17.05.2019 [PDF 39 kB];  30.11. a 03.12.2018 [PDF 2 MB]; 14.06.2018 [PDF 617 kB]; 09.05.2018 [PDF 468 kB]; 11.01.2018 [PDF 182 kB];

Komise prevence

Předseda: Petr Levík

Členové: Bc. Jan Kurz; Mgr. Lenka Kohoutová; Mgr. Vladislava Lehečková; Mgr. Vladan Pokorný; Ing. Dana Frnochová; Mgr. Martina Slámová; Bc. Romana Trojanská; Petruška Litvanová

Zápisy: 14.2.2019 [PDF 36 kB];  12.9.2018 [PDF 708 kB]; 11.04.2018 [PDF 713 kB]; 

Komise pro sociálně-právní ochranu dětí

Předseda: Mgr. Jana Korbelová

Tajemník: Mgr. Světlana Holubová

Členové: Bc.Barbora Švarzbergerová; Mgr. Vladan Pokorný; Milan Kobera; Mgr. Vladislava Lehečková; Bc. Dana Seberová; Bc. Helena Švehlová


Zápisy ze zasedání komise pro sociálně právní ochranu dětí nejsou kvůli závažnosti a přísné neveřejnosti projednávané problematiky zveřejňovány.

Kontrolní výbor

Předseda: Martin Vališ Dis.

Členové:  Jan Hanžl, Jiří Sušila, Hana Sovová, Mgr. Pavel Dvořák

Zápisy kontrolního výboru

Kulturní komise

Předseda: Mgr. Dagmar Rückerová

Členové: Mgr. et Mgr. Adéla Jiříková; František Suchý; Martin Vališ, DiS.; Tomáš Jiřička


Zápisy: 11.6.2019 [PDF 47 kB]; 18.03.2019 [PDF 48 kB]; 06.02.2019 [PDF 50 kB]; 20.6.2018 [PDF 44 kB]; 21.3.2018 [PDF 753 kB]; 07.02.2018 [PDF 923 kB]; 11.01.2018 [PDF 1,1 MB]

Osadní výbor Hrabice, Křesánov, Cejsice a Modlenice

Předseda: Radoslav Myslík

Členové: Radek Jakubů, Zdeňka Krýchová, Pavel Mrázek, Eva Šebestová

Zápisy: 10.02.2019 [PDF 49 kB]; 13.02.2018 [PDF 457 kB];

Osadní výbor Bořanovice

Předseda: Jan Mráz

Členové: Václav Doule, Petr Sakař

Zápisy: 03.04.2019 [PDF 80 kB];

Osadní výbor Lipka

Předseda: Blanka Kramářová

Členové: Ing. Ondřej Matějka, Martin Strnad

Zápisy: 

Osadní výbor U Sloupů

Předseda: Hana Košnarová

Členové: Pavlína Hujdová, Jaroslava Wolfová

Zápisy:

Povodňová komise

Předseda: Ing. Jaroslava Martanová

Místopředseda: Ing. Josef Kotál

Členové: Milan Kobera; Jan Novotný; Vladimír Myslík; Bc. Renata Samohejlová; Pavel Filip; Ing. Jan Král; Ing. Michal Janče

Zápisy:

Redakční rada Vimperských novin

Šéfredaktor: Mgr. et Mgr. Adéla Jiříková

Členové: Bc. Michala Květoňová, Karel Beránek, Jan Viener, Ladislav Marek, Tomáš Jiřička

Zápisy redakční rady Vimperských novin

Sportovní komise

Předseda: Ing. Karel Hudeček

Členové: Jiří Lutovský; Jaroslav Uhlík; Pavel Předota; Mgr. Josef Bejček; Ing. Jan Král; Libor Kudláč

Zápisy: 03.06.2019 [PDF 0,3 MB]; 25.3.2019 [PDF 0,8 MB]; 20.9.2018 [PDF 1,7 MB]; 12.06.2018 [PDF 947 kB]; 22.05.2018 [PDF 721 kB]

Výbor pro rozvoj města

Předseda: Ing. Petr Samek

Členové: Jiří Formánek, Mgr. Dagmar Rückerová, Lukáš Sýs, Ing.arch. Karel Harazim, MVDr. Šárka Janásková, PHDr. Ladislav Čepička

Zápisy: 11.1.2019 [PDF 1 MB]; 12.11.2018 [PDF 0,5 MB]; 03.05.2018 [PDF 1 MB]; 23.03.2018 [PDF 468 kB]; 08.02.2018 [PDF 3,6 MB]

Aktuality

30.6.2019

Mobilní rozhlas

1. května spustilo město Vimperk aplikaci Mobilní Rozhlas. Jedná se moderní nástroj komunikace místní samosprávy s občany a návštěvníky města.

24.6.2019

Pozvánka na osmé zasedání Zastupitelstva města Vimperk

Zastupitelstvo města Vimperk, se uskuteční 24.06.2019 od 15:30 hodin v kulturním domě ve Výškovicích.

20.6.2019

Město Vimperk vyhlašuje výběrové řízení na místo úředníka – referent odboru obecní živnostenský úřad

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 26.07.2019 do 14.00 hod., na adresu: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6, 385 17 Vimperk. Uzavřenou obálku označte heslem: „NEOTVÍRAT, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – REFERENT OŽÚ“.

20.8.2018

Zubní pohotovost

1.1.2018

Informace o přerušení dodávky elektřiny

archív

Akce ve Vimperku